Šperky na mieru

PLATINOVÝ  PRSTEŇ VYROBENÝ PODĽA ŠPECIFICKEJ PREDSTAVY A PRÍSNYCH KRITÉRIÍ NÁŠHO ZÁKAZNIKA.

Pri tomto zadaní bolo v rámci dizajnu pre klienta potrebné vystihnúť osobnosť, znamenie zverokruhu a životný štýl obdarovanej. Prsteň bol počiatočne naškicovaný vo farebnom prevedení a to v rôznych variáciach. 

Po doladení detailov a po finálnom odsúhlasení zákazníkom sme vyrobili 3D vizualizáciu zahrňujúcu video prezentáciu, ako aj výrobný model pre 3D tlač.

Takto sa predstava o originálnom šperku stala skutočnosťou a potešila nielen nášho zákaznika, ale aj štastnú snúbenicu.

VAŠA KONKRÉTNA PREDSTAVA OD ŠKÍC PO FINÁLNY KLENOT

V prípade, že máte presnú predstavu o konkrénom šperku, proporciach, použitých materiálov, zohľadníme ju a detailne použjeme pri výrobe. Spravíme Vám vopred cenovú kalkuláciu a na základe spoločnej dohohody, začneme s výrobou. Vytvorte si šperk podľa Vašich predsáv.

INDIVIDUÁLNE NADIZAJNOVANIE DIZAJNÉROM

Navrhneme Vám šperk ktorý bude nielen originál - jediný kus na svete, ale bude zodpovedať Vašim kritériam, vkusu a vytvorený naším rukopisom. Zohľadníme každý detail a cenový limit. Prídite si dať navrhnúť Váš vysnívaný šperk.

Návrh šperku

Každý šperk ktorý navrhujem má svoj vlastný príbeh a emóciu. Je pre mňa potešením vytvárať nové tvary, zhmotňovať  vlastné nápady, stvárňovať predstavy mojich zákaznikov. Je to čisto úlet do ríše fantázie a podvedomia, kde sa nachádza  obrovská pokladnica mojich nápadov.

,,Marek Danay,,

VYTVORTE SI ŠPERK PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Všetky šperky ktoré vyrábame na mieru, sú vyrobené najvyššou odbornou zručnosťou. Výroba šperku trvá približne 3 - 6 týždňov. Pracujeme so 14 a 18 karátovým zlatom, platinou a vzácnymi drahokamami. Vyplňte prosím formulár nižšie a my sa vám čoskoro ozveme.


SHOWROOM
Furdekova 7, Bratislava 85104

OTVÁRACIE HODINY
PO - PIA 9:00 - 18:00


+421 948 110 279

i n f o @ m a r e k d a n a y . s k

IČO: 52545024
DIČ: 1077025928

SME REGISTROVANÝ
NA PUNCOVOM ÚRADE
č. 4823


Copyright © 2022 by MAREK DANAY JEWELLERY & DESIGN. All rights reserved.