Gravír

GRAVÍR môžete uplatniť do Vašich šperkov ešte pred zadaním objednávky alebo aj neskôr po určitom čase. Služba gravíru Vám umožňuje prispôsobiť Vaše šperky vyrytím mena, frázy, dátumu či zanechať napríklad odtlačok prsta a to v závislosti od dostupného priestoru a akýchkoľvek technických obmedzení. Gravírovanie je bezplatné.GRAVÍR ZADARMO: Pokiaľ uplatníte službu gravíru ešte pred zadaním objednávky na obrúčky alebo zásnubné prstene, gravírovanie je bezplatné. Uplatnenie sa vzťahuje na gravírovanie do vnútornej strany prsteňov, prípadne na vonkajšiu stranu podľa možností.

GRAVÍR POZÁRUČNÝ: Ak by ste sa rozhodli pre gravír po určitom čase, je potrebné pred týmto úkonom povrch šperku dôkladne vyleštiť, prípadne odstrániť jemné ryhy a škrabance. To platí aj v prípade ak by ste si chceli pôvodné znenie gravíru pozmeniť a vygravírovať nový. V prípade bieleho zlata služba zahŕňa okrem lešteniu, gravíru aj rhódiovanie. K vzhľadom na úkony súvisiace s dodatočný pozáručným gravírovaním je táto služba spoplatnená.

RUČNÝ GRAVÍR: Gravír vykonaný skúseným rytcom môže zanechať originálny vzhľad a povzniesť hodnotu šperku. Pri vykonávaní svojej práce, rytec používa, okrem iných nástrojov aj ryteckú guľu, ručné alebo pneumatické rydlá a mikroskop.

GRAVÍR STROJOM: Výhodou gravírovania na špeciálnom gravírovacom stroji je jeho presnosť a možnosť rozmanitého nadstavenia ako intenzita frézovanej hĺbky, nadstavenie napríklad dvojitej linky, výber požadovaného fontu, obrázka.

GRAVÍR LASEROM: Technika gravírovania laserom sa používa buď na želanie klienta alebo si to technické okolnosti vyžadujú. Tak ako aj pri gravírovaní strojom, tak aj pri laseri sa dá nadstaviť široké spektrum želaného efektu. Konečný gravír je dokonalo presný.

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru zo 14 karátového žltého zlata. Vygravírované sú gravírovacím prístrojom, podľa predstavy a zadania.

Ručne gravírovaná svadobná obrúčka.

Ukážka gravírovania strojom. Obrázok znázorňuje uchytenie prsteňa v posuvnej svorke.
Ukážka práce laserom.

SHOWROOM
Furdekova 7, Bratislava 85104

OTVÁRACIE HODINY
PO - PIA 9:00 - 18:00


+421 948 110 279

i n f o @ m a r e k d a n a y . s k

IČO: 52545024
DIČ: 1077025928

SME REGISTROVANÝ
NA PUNCOVOM ÚRADE
č. 4823


Copyright © 2022 by MAREK DANAY JEWELLERY & DESIGN. All rights reserved.