Refresh

Našou samozrejmosťou je poskytovať starostlivosť o šperky na tej najvyššej úrovni. Ponúkame Vám službu ,,REFRESH,, alebo teda obnovenie vzhľadu šperkov, ktorý sa zvyčajne vykonáva podľa potreby klienta a po dôkladnej kontrole odborníka. Aby sa obnovil vzhľad, zachovala krása a tým aj ich dlhá životnosť, odporúčame aby ste svoje šperky každoročne priniesli k nám, aby sme ich dôkladne skontrolovali a obnovili ich tak nádheru. Naša odborná kontrola taktiež zaisťuje či každý kameň je bezpečne osadený.

 

REFRESH ŠPERKOV:

REFRESH: Na refresh šperkov odporúčame, aby ste si dohodli najlepšie osobné stretnutie, aby sme zhodnotili stav poškodeného, obnoseného šperku. Po dôkladnej kontrole, odporučíme buď jednoduché čistenie v ultrazvuku alebo kompletné leštenie šperku, aby sa odstránili aj povrchové škrabance. V prípade bieleho zlata služba ,,REFRESH,, zahŕňa aj rhódiovanie. Najčastejšie sa obnovuje povrchová úprava šperkov aby sa obnovil ich lesk, satén, pieskovanie, rôzne druhy dekoratívnych rýh a hrán.
REFRESH BEZPLATNÝ: Každý náš klient po zakúpení svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov je informovaný o možnosti využiť službu ,,REFRESH,, zdarma, ľubovoľne jeden krát do jedeného roka od samotnej kúpy.

 

ČISTENIE A LEŠTENIE:

UKTRAZVUK: Jednoduchou, rýchlou a efektívnou metódou je čistenie šperkov v ultrazvuku. Šperk je tak odmastnený v teplom a špeciálnom roztoku ktorí zbaví mastnotu a nečistôt niekedy ťažko dostupných pod drahokamami.
LEŠTENIE: Patrí medzi namáhavú a zdĺhavú metódu dôkladného čistenia šperkov, preto nie je možné, taký úkon urobiť na počkanie. Pred samotným leštením je potrebné šperk odmastniť v ultrazvuku, odstrániť hrubšie ryhy a škrabance. Klient je informovaný a berie na vedomie skutočnosť, že pri leštení šperku sa zníži váha šperku. Zapríčiňuje to odstránenie hrubých nečistôt a mastnoty pod drahokamami a odobratie povrchový defektov brúsením v závislosti od poškodenia. Na leštenie šperkov používame tie najmodernejšie prístroje a príslušenstvo na dokonalý  výsledný efekt.
RHODIOVANIE: Rhódium je najbelší a najvzácnejší kov používaný na výrobu šperkov. Po dokonalom vyleštení, sa na povrch šperku nanáša v tenkej vrstve galvanickou technológiou. Je vzácnejší ako zlato a belší ako striebro. Najbežnejšia hrúbka rhodiovania je 0,75 až 1,5 mikrónu. Táto hrúbka poskytuje dostatok priestoru na ochranu šperkov pred opotrebovaním a dodá šperkom žiarivý vzhľad. Skvelá vec na rhodiovaných šperkoch je, že sú hypoalergénne.


SHOWROOM
Furdekova 7, Bratislava 85104

OTVÁRACIE HODINY
PO - PIA 9:00 - 18:00


+421 948 110 279

i n f o @ m a r e k d a n a y . s k

IČO: 52545024
DIČ: 1077025928

SME REGISTROVANÝ
NA PUNCOVOM ÚRADE
č. 4823


Copyright © 2022 by MAREK DANAY JEWELLERY & DESIGN. All rights reserved.